Mezinárodní obchodník – balicí stroje

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste obchodník tělem i duší a baví vás technické produkty? Pro našeho klienta se sídlem nedaleko Benešova hledáme zkušeného kandidáta na pozici obchodníka.

  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti v Čechách i v zahraničí.

  • Komunikovat s kolegy z výrobního závodu a hledat pro klienta to nejlepší řešení.

  • Budovat dlouhodobé vztahy s klienty.

  • Ve výrobním závodě musíte být pouze 1 - 2 dny v týdnu, jinak se jedná o práci v terénu, je tedy jedno, z jaké jste lokality, pokud jste ochotný cestovat.

Profil kandidáta

  • Máte prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici.

  • Máte zkušenosti s B2B businessem.

  • Jste technicky zaměřený - buď jste prodával technické produkty nebo máte například strojírenské vzdělání.

  • Jste komunikativní, baví vás práce v terénu a budování vztahů se zákazníky.

  • Bez problémů se domluvíte anglicky.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. plat

  • Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den

  • Flexibilní pracovní doba

  • Služební automobil i pro soukromé účely

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Enochová
ID: 4815500  Datum zveřejnění: 24.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.