Specialista pro kvalitu a technické procesy

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro významného klienta hledáme samostatného a zodpovědného zájemce na pozici technika kvality.
• Plánování a provádění kontrolních procesů pro zajištění vysoké úrovně kvality

• Aktualizace a optimalizace metodik a postupů pro dosažení maximální efektivity v oblasti kvality

• Vedoucí role při tvorbě a správě dokumentace související s kvalitou výrobků

• Řešení a správa reklamací zákazníků s důrazem na rychlé a efektivní řešení

• Aktivní podíl na implementaci nápravných opatření a sledování jejich účinnosti

• Spolupráce a koordinace s ostatními odděleními ve firmě a obchodními partnery

Profil kandidáta

• Vzdělání v technickém oboru nebo s důrazem na management kvality

• Znalost nástrojů a metodik v oblasti řízení kvality

• Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a dokumentaci

• Zkušenost s práci v MS Office, znalost ERP systému SAP výhodou

• Znalost anglického nebo německého jazyka

• Praxe na podobné pozici je výhodou

• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní spoření v rozmezí 7.200Kč – 21.600Kč ročně

  • Flexi pass na volnočasové aktivity ve výši až 12.000Kč ročně

  • Dotované závodní stravování

  • Odměna 20.000 Kč za doporučení nového kolegy

  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích

  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 14:30)

  • 5 týdnů dovolené

  • Podpora kariérního růstu a možnost dalšího vzdělávání

  • Každoroční zvýšení základní mzdy a pololetní odměny

  • Lokalita – Středokluky, Praha-západ

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4815859  Datum zveřejnění: 25.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.