CNC seřizovač, Loděnice u Berouna

Středočeský kraj

Popis pozice

  • obsluha, seřizování strojů, soustružení finálních dílů převážně z litiny a bronzu

  • samostatná kontrola a měření, úpravy technologických postupů a provádění mezioperační kontroly

  • práce na nových strojích Doosan Puma (systém Fanuc)

  • dvou směnný provoz, 6:00 – 14.30 / 13.30 – 22.00, pondělí až pátek

  • u pozice seřiozovač možnost pracovního růstu na CNC seřizovač – programátor

Profil kandidáta

  • praxi v oboru soustružení či frézování

  • znalost programování systému FANUC výhodou

  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnou kontrolu a měření dílů

  • znalost technologie obrábění

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • práce v čistém prostředí a novém provozu

  • zaměstnanecké výhody

  • (příspěvek na dopravu, stravování, penzijní a životní připojištění, 3 dny sick days)

  • náborový příspěvek 40.000 Kč (5.000,– Kč se vyplácí po 2.měsíci, 10.000,– Kč po ukončení zkušební lhůty a 15.000,– Kč po 12 měsících, 10.000,- Kč po 24 měsících)

  • výše mzdy dle zkušeností a praxe

  • lokalita: Loděnice u Berouna (dobrý spoj z Praha - Zličín)

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4816121  Datum zveřejnění: 25.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.