Skladník až 34 000 Kč / měsíc

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Bydlíte poblíž Kladna a máte zkušenosti s obsluhou VZV a retraku?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás.

Zašlete nám svůj životopis a my vše domluvíme.

  • manipulace se zbožím – příjem a výdej - nakládka

  • obsluha skladového terminálu

  • příprava zboží podle objednávek, kompletace palet

  • ztížené pracovní podmínky – zátěž chladem (mrazírenský sklad)

Profil kandidáta

  • ÚSO/ SO vzdělání

  • praxe ve skladu a průkaz řidiče VZV

  • ŘP sk. B výhodou

  • uživatelskou znalost práce na PC

  • bezúhonnost, dobrý zdravotní stav

  • ochota práce v třísměnném provozu na 8h směny PO – PÁ (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme

  • nástup IHNED nebo dohodou na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 34 000 Kč / měsíc (včetně příplatků za ztížené pracovní podmínky a směnnost)

  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito

  • stravenkový paušál 99,60 Kč / den

  • 22 dní dovolené + 3 dny indispozičního volna

  • příspěvek na penzijní spoření

  • lokalita: Kladno

Benefity

  • Neuvedeno

  • Stravenky

  • Sick Days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová