Controlling AND business analyst| relokační balíček Nebo remote práce

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s hloubkovými analýzami? Jste schopen si propojit data z různých oblastí a pospojovat je do výsledného celku, který dokáže managementu prezentovat výsledky v podobě snížení nákladů a zvýšení zisku? Pak pro vás máme tuto zajímavou roli.

Pro automotive společnost na Novojičínsku hledáme zkušeného analytika, který se zaměří na hlídání nákladů napříč projekty a bude podporovat obchodní oddělení ve strategických rozhodnutích. Jedná se o důležitou pozici, poskytneme tedy veškerou podporu, včetně relokačního balíčku, adaptačního programu nebo rozšířených možností remote práce.
✔ strategické plánování a analýza finančních výsledků v globálním měřítku, s důrazem na produktové a zákaznické segmenty

✔ sledování ziskovosti, identifikaci odchylek od plánu a implementaci opatření pro zlepšení výsledků

✔ řízení controllingu pro produktové a zákaznické obchodní jednotky včetně stanovení nákladových cílů a strategií pro zvýšení zisku

✔ koordinace rozhodovacích procesů se zohledněním finančních dopadů, včetně rizik a příležitostí

✔ poskytovat podporu místnímu týmu v oblastech jako jsou nástroje a vzorky, projektové řízení a správa nákladů v SAPu

✔ aktivně spolupracovat při sestavování ročního rozpočtu a projektového plánu pro obchodní divizi

✔ vyvíjet specifické nástroje controllingu pro podporu obchodní divize a centrálních funkcí

Profil kandidáta

✔ VŠ ekononomického směru

✔ víceletá praxe v controllingu

✔ komplexní ekonomické znalosti a porozumění oblasti controllingu, rozpočtů, víceletých plánů, nákladových kategorií

✔ znalost SAPu

✔ schopnost posoudit ekonomickou efektivitu

✔ komplexní řešení problémů, analytické myšlení a velmi dobré prezentační dovednosti

✔ ochotu cestovat do zahraničí - max 6x/ rok

✔ velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou - prezentace TOP managementu, komunikace se zákazníky

✔ znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

možnost práce na home office v režimu dle domluvy, min. 40%

relokační balíček ve výši 100 000 Kč

✔ práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

✔odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti

✔příspěvek penzijní připojištění a životní pojištění

✔příspěvek na dopravu

✔ podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

✔dotované stravování ve firemní jídelně s chutnými pokrmy a velkým výběrem

✔ vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

✔ jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

✔ 5 týdnů dovolené

✔ odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

flexibilní systém elektronických benefitů

✔ programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4816308  Datum zveřejnění: 25.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.