Asistent/ka ve stavebnictví| I pro absolventy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte vystudovanou školu stavebního směru a nevadí vám administrativní práce? Rádi byste nalezli uplatnění u stabilní společnosti, která nabízí možnost kariérního růstu a velké profesní zkušenosti? Pak mám nabídku právě pro vás.

Do stavební společnosti na Frýdecko-Místecku hledáme administrativní podporu, která bude pravou rukou stavbyvedoucím a projektovým managerům.

✔ Aktualizace a správa dokumentace o změnách v kalkulaci víceprací a cenových kalkulací.

✔ Sestavování výkazů množství prací a materiálů pro sledování pokroku stavby.

✔ Vytváření finančních plánů a harmonogramů pro sledování nákladů a časového plánu stavby.

✔ Provádění kontrol a záznamů fakturace a plateb pomocí zjišťovacích protokolů.

✔ Komunikace s investory, technickými dozory, projektanty a statiky ohledně potřebných úprav v projektové dokumentaci.

✔ Příprava dokumentů pro výběr a hodnocení subdodavatelů a dodavatelů.

✔ Kontrola a aktualizace měsíčních soupisů provedených prací pro sledování pokroku stavby.

✔ Příprava podkladů pro reportování o průběhu stavby a vytváření prognóz ekonomických výsledků projektu.

Profil kandidáta

✔ min. SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru

✔ znalost čtení technické dokumentace

✔ řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

✔ zázemí velké stavební společnosti a podporu kolegů

✔ roční prémie

✔ školení a vzdělávání

✔ pravidelné teambuildingy

✔ příspěvek na penzijní připojištění

✔ stravenkový paušál

✔ 25 dnů dovolené

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4817432  Datum zveřejnění: 26.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.