Směnový mistr

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením většího počtu pracovníků ve výrobní společnosti, nezaleknete se ani 3 směnného režimu a láká vás nová pracovní výzva? Pak pro vás máme lákavou nabídku! Staňte se supervizorem výroby a získejte klíčovou a především odpovědnou roli u významné výrobní nadnárodní společnosti.

Odměnovou vám budou nejenom volné víkendy, ale i řada pěkných benefitů!

  • Vedení, motivace a rozvoj pracovního týmu

  • Koordinace činností celé směny včetně dohlížení nad zavedenými procesy a standarty

  • Dohled nad koordinací výrobních zakázek v požadované kvalitě, čase a daném počtu dle technických postupů

  • Zodpovědnost za bezpečnost práce a efektivní využití pracovníků

  • Odhalovaní příčin výrobních nedostatků a řešení vedoucí k jejich nápravě

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Přechozí praxe na obdobné pozici (v automotive výhodou)

  • Ochota pracovat ve 3 směnném režimu

  • Znalost práce na PC s produkty Microsoft Office (excel, word, outlook)

  • Zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • 13. a 14. plat

  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus

  • Roční bonusy

  • Dotovaná strava v místní kantýně

  • Štědrý bonusový systém do Cafeterie Benfit Plus

  • Fremní a sportovní akce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139