Asistent/ka prodeje - Nástup od června

Praha, Česko

Popis pozice

Vstupte do světa lahodné čokolády, kterou si oblíbili zákazníci po celém světě.

Přidejte se k našemu týmu a rozvíjejte svou kariéru v unikátním světě luxusních potravin, kde budete získávat jedinečné zkušenosti v oblasti špičkového zákaznického servisu a exkluzivního obchodního prostředí.

  • První týdny budete proveden/a školením na produkty, nenecháme vás v tom samotné.

  • Aktivní prodej a komunikace se zákazníky

  • Poskytování poradenství a konzultací v oblasti našich exkluzivních produktů

  • Příjem a výdej zboží, s důrazem na pravidelné doplnění sortimentu v prodejně

  • Udržování vysoké úrovně profesionality a estetického vzhledu obchod

Profil kandidáta

  • Úsměv a ochot učit se - hledáme pozitivní jedince s otevřeným přístupem k novým výzvám.

  • Profesionální vystupování - reprezentativní chování vůči zákazníkům i kolegům.

  • Loajalita - spolehlivý a dlouhodobě angažovaný přistup

  • Čeština a angličtina - Znalost obou jazyků na komunikační úrovni.

  • Odolnost - schopnost udržet klid v náročných situacích

a samozřejmě nadšení pro retailové prostředí.

Nabízíme

  • Možnost pracovat pro renomovanou společnost s produkty nejvyšší kvality

  • Atraktivní finanční ohodnocení a prémie

  • 50% sleva na naše exkluzivní produkty

  • Měsíční bonusové odměny

  • Flexibilní pracovní doba – snažíme se přizpůsobit pracovní dobu vašim potřebám

  • 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce

  • Kafeterie ve výši 14 400 Kč/rok

  • Příspěvek na stravování

  • Multisport karta

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4818600  Datum zveřejnění: 29.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.