Manažer výroby

Liberecký kraj

Popis pozice

Přidejte se ke stabilní výrobní firmě v Liberci. Specializují se na zakázkovou výrobu, při které využívají špičkové techniky pro dosažení výjimečných výsledků pro naše klienty.

  • Vedení a management týmu cca 30 výrobních pracovníků, podpora spolupráce a motivace pracovního prostředí.

  • Aktivní účast na procesu zadávání zakázek s technickým přínosem pro získání nových kontraktů.

  • Organizace a dohled nad každodenními operacemi ve výrobě, zajištění optimálního využití zdrojů.

  • Plánování, sledování a revize výrobních procesů a harmonogramů za účelem maximalizace efektivity výroby.

  • Zajištění plnění a monitorování hospodářských výsledků, správa rozpočtů a finančních cílů.

  • Dohled nad časovým plánováním projektů, materiálovým plněním a zajištěním efektivních nákupních a kooperačních procesů.

  • Vedení a motivace zaměstnanců, podpora kultury a neustálého zlepšování.

Profil kandidáta

  • Vzdělání v technickém oboru - SŠ/VŠ.

  • Zkušenosti se zakázkovou výrobou a projektovým managementem.

  • Manažerské dovednosti s historií vedení výrobních týmů.

  • Nadšení a motivace k zavádění nových procesů a podpora neustálého zlepšování.

  • Porozumění standardním postupům v oblasti konstrukce, obrábění a montáží.

  • Vynikající organizační schopnosti.

  • Analytické myšlení, komunikativní dovednosti, profesionální vystupování.

  • Angličtina na komunikativní úrovni - B2.

Nabízíme

  • Dynamickou roli s významným dopadem na operace a výsledky společnosti.

  • Možnost vést a růst v dobře zavedeném výrobním prostředí.

  • Konkurenční plat a balíček benefitů, odpovídající zkušenostem.

  • Příležitosti pro profesní rozvoj a školení.

  • Pružná pracovní doba.

  • Příspěvky, odměny.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4819371  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.