Seřizovač montážních linek

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Optimalizovat automatické montážní linky

  • Pomáhat při organizování práce

  • Zodpovídat za optimalizaci výroby a procesů trvalého zlepšování

  • Zodpovídat za výši zmetkovitosti a plnění výrobního plánu

  • Dohlížet na kvalitu výrobku

  • Plánovat a provádět servis zařízení

  • Komunikovat s dodavatelskými techniky

  • Asistovat při validaci zařízení

  • Evidovat a objednávat náhradní díly

Profil kandidáta

  • SŠ / SOU technického směru (zkušenost 2 roky na obdobné pozici výhodou)

  • Znalosti v oblasti automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky, mechatroniky

  • Znalosti v oblasti testování a vzorování výroby

  • Aktivní přístup k řešení problémů, férovost, týmový duch

  • Velmi dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, rozhodnost, flexibilita

  • Práce na denní směny, později možná práce v nepřetržitém provozu

VÝHODOU:

  • Znalost programovacích jazyků pro montážní linie

  • Zkušenosti s analýzou příčin problémů a jejich řešením

  • Školení nových zaměstnanců

  • Komunikativní znalost AJ/NJ

Nabízíme

  • Finanční benefity

  • 5. týden dovolené

  • Vánoční odměny

  • Dotované stravování v místě pracoviště

  • Příspěvek na dopravu

  • Firemní tarif T-Mobile

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Cafeterie Benefit Plus

  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance

  • Odměny za zlepšovací návrhy

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Roční hodnocení pracovní výkonnosti

  • Zdarma skupinová výuka cizích jazyků (AJ/NJ)

  • Akce pro zaměstnance (vánoční večírek, letní oslava, Den otevřených dveří)

  • Sportovní vyžití

  • Běžecké závody, cyklistické závody, fotbalový a volejbalový Championship

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Melicharová