Senior účetní bez znalosti AJ - Praha Anděl

Praha

Popis pozice

Pozice je vhodná i pro zkušenou finanční účetní. Znalost podílových fondů není podmínkou, vše rádi vysvětlíme. Pozice je příležitost naučit se něco nového a posunout se dále.

  • Vedení účetní agendy podílového fondu

  • Stanovování hodnoty podílového listu – měsíčně

  • Komunikace s depozitářem, auditorem a finančními institucemi

  • Reporting pro ČNB, ČSÚ

  • Vedení účetní agendy investiční společnosti (mimo mzdové) – zástup

  • Vedení účetní agendy drobnějších společností skupiny - zástup

  • Spolupráce na zpracování účetních závěrek

  • Příprava podkladů pro audit

  • Spolupráce na přípravě výročních zpráv

  • Administrativní a ad-hoc úkoly

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání ekonomického směru

  • Minimálně 4 roky praxe na pozici účetní

  • Dobrá znalost práce na PC (MS Excel)

  • Zkušenosti s účetními závěrkami

  • Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

  • Pozitivní osobnost

  • Znalost účetního programu ABRA výhodou

Nabízíme

  • Nástup možný ihned

  • Příležitost získat zkušenosti v zajímavém oboru investičních fondů

  • Příjemné pracovní prostředí v budově Smíchov GATE

  • Možnost Home Office 1x týdně

  • Stravenkový paušál

  • 4 týdny dovolené

  • 5 dní sick day

  • Občerstvení na pracovišti

  • Firemní akce

  • Notebook, mobilní telefon

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4819640  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.