Lean Specialista | Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti se zlepšováním procesů?

Nejsou vám cizí pojmy Lean Six Sigma?

Pak pro vás máme zajímavou pracovní příležitost v oblasti polovodičového průmyslu.

  • implementace Lean metodik do praxe,

  • kompletní zodpovědnost za aktivity Lean Six Sigma v rámci závodu,

  • budování Lean Six Sigma kultury,

  • vedení Green Belt projektů,

  • mentorování a správa běžících Lean Six Sigma projektů,

  • navrhování a provádění efektivních a účinných řešení pro optimalizaci procesů a zlepšení produktivity,

  • komunikace a reporting na lokální i korporátní úrovni,

  • poskytování školení a podpory zaměstnancům v oblasti Lean principů a metodik.

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici v Lean managementu,

  • certifikace Lean Six Sigma,

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni,

  • proaktivita,

  • schopnost pracovat samostatně i v týmu,

  • vynikající komunikační dovednosti.

Nabízíme

  • rodinný charakter firmy s individuálním přístupem,

  • zakázková výroba,

  • pružná pracovní doba,

  • týden placeného volna navíc,

  • příspěvek na stravování 180 Kč/den,

  • příspěvek na dopravu,

  • Multisport karta a další benefity,

  • nové zázemí firmy v Liberci.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Konopáčová
+420 602 437 489
ID: 4821163  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.