Servisní mechanik

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro jednoho z předních světových dodavatelů stavební techniky hledáme posilu do týmu techniků pro servisní výjezdy. Vaším revírem budou východní Čechy, Vašimi zákazníky pak stavební společnosti různého rozsahu.

Pokud mátek všeobecný zájem o techniku, zkušenosti s mechanickými opravami a preferujete práci se servisními výjezdy, pak je tato pozice právě pro Vás!

Náplň práce:

  • práce v terénu při servisních výjezdech

  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu

  • určování závad na strojích a návrh řešení

  • komunikace se zákazníky a s vedením servisu

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru

  • praxe v oblasti mechanických oprav (elektro, pneu a hydraulika výhodou)

  • řp. B

  • aktivní a samostatný přístup

  • schopnost komunikace se zákazníky

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní práci se zajímavým finančním ohodnocením

  • bonusy ke mzdě

  • malý kolektiv s rodinnou atmosférou

  • 5 týdnů dovolené

  • sickdays

  • stravenky

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4821164  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc