Technik přípravy výroby, Zlín, vhodné pro absolventy

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Máte vzdělání v oblasti elektro a nejlépe platnou elektro vyhlášku? A co angličtina? Dorozumíte se alespoň na úrovni B1? Můžete být klidně absolvent bez praxe, rádi Vás vše naučíme. Pokud je pro Vás v pořádku i lokalita Zlín, tak čtěte dále.

  • Vaším úkolem bude v první řadě posouzení, zdali je požadovaný produkt vyrobitelný.

  • V případě, že ano, budete tvořit technologický postup a navrhovat výrobní pomůcky. Náplní vaší práce bude také tvorba cenových kalkulací a odhad nákladů (materiálu).

  • Do interního systému SAP budete vkládat data z výroby a tvořit výrobní plány.

  • Budete spolupracovat jak interně v rámci společnosti (s oddělením výroby apod.), tak externě při vyjasňování technických požadavků s našimi zákazníky.

  • Čeká vás také komunikace v anglickém jazyce. Nehledám rodilého mluvčího, ale budete potřebovat alespoň komunikativní B1.

Profil kandidáta

  • Očekáváme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru – elektro či absolvent průmyslové školy.

  • Technický background, orientaci v technické dokumentaci a znalost práce v MS Office.

  • Anglický jazyk na úrovni B1.

  • Výhodou pro vás bude znalost systému SAP či zkušenosti z oboru.

Nabízíme

  • Těšit se můžete na 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna navíc.

  • Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní připojištění a zdraví.

  • Na pracovišti se můžete občerstvit nebo si zajít na masáž.

  • Bude vás čekat zaškolovací proces a průběžná školení.

  • Můžete se také těšit na firemní společenské akce a přátelský kolektiv.

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4821718  Datum zveřejnění: 3.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.