Referent/ka kvality | nákupu | AJ

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do strojírenské firmy, která vyrábí vysoce přesné díly na zakázku v malých a středně velkých sériích, hledáme kandidáta/tku na pozici Refent/ka kvality a nákupu.

V případě, že jste zvyklí komunikovat v anglickém jazyce a máte technický background, neváhejte zaslat váš životopis.
Budete pravou rukou manažera kvality.

Budete zodpovědná/ý za přípravu podkladů pro vzorkování nových projektů.

Budete se účastnit implementace procesů ve výrobě a vyhodnocovat je.

Čeká vás tvorba poptávek a objednávání kooperací a materiálu.

Denně budete komunikovat napříč firmou, ale také se zahraničními dodavateli či zákazníky v anglickém jazyce.

Budete pracovat v interním systému společnosti a MS Office.

Profil kandidáta

Hledáme komunikativního kandidáta/ku, který má vzdělání v technickém směru či zkušenosti na podobné pozici a orientuje se výkresové dokumentaci.

Požadujeme znalost anglického jazyka na urovni B2 - čeká vás komunikace se zahraničními dodavateli.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a flexibilní pracovní dobu.

Společnost nabízí dny dovolené navíc, stravenky a možnost stravování přímo ve firmě.

Čeká vás přátelský kolektiv a zaměstnání ve stabilní české společnosti

Je možná spolupráce na 1/2 úvazek.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4823354  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.