Travel Agent – Meetings and Events

Praha

Popis pozice

Náš úžasný klient, celosvětově známá a úspěšná společnost zabývající se cestovním ruchem, hledá cestovního agenta, který se stane součástí týmu Meetings and Events společnosti.

Jako cestovní agent v týmu Meetings & Events budete zodpovědní za vyjednávání, rezervace, vystavování a veškerou celkovou správu a administraci letenek. Budete zajišťovat dopravu pro skupiny i konferenční projekty jménem interních i externích zákazníků.

Budete pracovat na projektové bázi v malém týmu specialistů, kteří se současně zabývají různými projekty. Budete sloužit jako kontaktní osoba pro každodenní plánování dopravy projektů a budete je řešit od A do Z: od vyjednávání až po fakturaci.

  • Zodpovědnost za návrhy leteckých cest pro skupiny a konference

  • Komunikovat s účastníky konference a/nebo objednavateli skupinové rezervace o možnostech cestování.

  • Vyžádat si a vyjednat s leteckými společnostmi sazby, které by splňovaly požadavky klienta

  • Vytvářet smlouvy se zákazníky, stanovovat termíny a informovat o nich zákazníky

  • Vystavovat přepravní doklady podle specifických pravidel každého projektu a zajišťovat jejich správnou administraci

  • Spravovat změny a zrušení letenek; přehodnocovat, znovu vydávat a vracet peníze za letenky

  • Fakturovat zálohy a prodané produkty klientům, sledovat platby klientů a poprodejní proces

Profil kandidáta

  • Máte výbornou znalost anglického a českého jazyka (slovem i písmem).

  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici

  • Schopnost identifikovat potřeby zákazníků a kreativně na ně reagovat, naslouchat informacím, klást otázky, uplatňovat znalosti a určovat řešení

  • Dobře pracovat pod tlakem a přizpůsobovat se měnícím se scénářům

  • Pracovat strukturovaně a přesně, dodržovat administrativní pořádek

Nabízíme

  • Školení, rozvoj kariéry

  • Příjemné pracovné prostředí

  • Pružná pracovní doba dle dohody v týmu (PO - PÁ mezi 8:00 a 18:00).

  • 25 dní dovolené a sick days

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Moderní kancelář v centru Prahy

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4823358  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.