Skladník/ Řidič VZV, nástup přímo do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme nové kolegy na pozici Skladník/ Řidič VZV.

Nástup přímo do kmene společnosti!

  • Příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků

  • Plynulé zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek

  • Nakládka a vykládka nákladních vozů

  • Práce v systému SAP

  • Práce se čtečkami a s čárovými kódy

Profil kandidáta

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici

  • Průkaz obsluhy VZV a ŘP skupiny B

  • Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)

  • Práce ve třísměnném provozu

  • Flexibilita, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme

  • Finanční hodnocení dle zkušeností

  • Měsíční odměny ke mzdě

  • 13. plat vyplácený v zimě a létě

  • Dle odpracovaných let navyšování dovolené

  • Stravenkový paušál

  • Po odpracovaném půl roce příspěvěk na penzijní a životní pojištění

  • Nástup přímo do kmene společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek
ID: 4823730  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.