Finanční účetní senior

Středočeský kraj

Popis pozice

  • Budete samostatně vést účetnictví, a spravovat faktury v účetním systému.

  • Samostatně připravujete účetní doklady, účtujete záznamy v účtu hlavní knihy, účtujete dodavatelské a odběratelské faktury

  • Odpovídáte za průběžné (měsíční) plánování peněžních toků (Cash-Flow Forecast) a jejich správu

  • Budete samostatně zpracovávat účetní výkazy dle české legislativy i měsíční a roční reporting mateřské společnosti

  • Připravujete a odesíláte hlášení Intrastat i statistické výkazy pro ČSÚ

  • Podílíte se na řízení mezipodnikových transakcí a jejich odsouhlasení, máte odpovědnost za kontrolu plateb

  • Řídíte odsouhlasení účtů a připravujete měsíční odsouhlasení rozvahy

  • Zpracováváte účetní závěrku včetně podkladů pro audit.

  • Odpovídáte za evidenci dlouhodobého majetku. Podílíte se jednou ročně na fyzické inventuře

  • Samostatně připravujete měsíční hlášení DPH, kontrolní a souhrnné hlášení, komunikujete s finančním úřadem, spolupracujete na přiznání k dani z příjmu s externím daňovým poradcem

Profil kandidáta

  • Máte minimálně 5 let zkušeností ve finančním účetnictví.

  • Zvládáte používat angličtinu a češtinu/slovenštinu slovem i písmem, máte vynikající komunikační dovednosti

  • Máte pracovní zkušenost z mezinárodní společnosti, v ideálním případě z asijské společnosti.

  • Zvládáte MS excel na pokročilé úrovni

  • Máte schopnost rychle se učit nové systémy

  • Předchozí zkušenost se SAP nebo Oracle je výhodou

  • Baví Vás analyzovat informace a přicházet věcem na kloub, jste důslední, přesnost a systematický přístup je Vám vlastní

  • Výhodou bude, pokud Vám průmysl / výroba profesně „pasuje“

  • Ideální bude, pokud „multitasking“ a prioritizace úkolů pro Vás nejsou sprostá slova

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu, stravenkovou kartu, zvýhodněné ceny jídel, zajímavou odměnu za doporučení nového kolegy, pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu

  • Parkovací místo k dispozici pro každého zaměstnance.

  • Pracoviště mezi severním okrajem Prahy a Kralupami nad Vltavou

  • Nakopne Vás káva? Zdarma si nabídnete kávu nebo chlazenou vodu, kdykoliv dostanete chuť

  • Dárky k výročím a před Vánoci

Benefity

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4824256  Datum zveřejnění: 7.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.