Mistr slévárny | Ostrava | nástup ihned

Ostrava, Česko

Popis pozice

Staňte se architektem výrobních procesů a vedoucí postavou našeho výrobního týmu jako Mistr Slévárny! Pokud máte vášeň pro vedení týmu, řešení komplexních úkolů a chcete se podílet na výrobě špičkových automobilových součástek

  • Vedení týmu a koordinace pracovních procesů.

  • Řízení a rozdělování úkolů na směně.

  • Řešení problémů a zajištění bezpečnosti na pracovišti.

  • Reporting výsledků

  • Práce s interním systémem a základní znalost AJ.

Profil kandidáta

  • Zkušenost s vedením týmu, ideálně v oboru slévárny.

  • Technické vzdělání na střední nebo vysoké úrovni.

  • Schopnost komunikace a organizační dovednosti.

  • Flexibilita a ochota pracovat v nepřetržitém provozu.

  • Znalost práce s PC.

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Moderní pracovní prostředí a nejnovější technologie.

  • Pravidelné měsíční prémie až 10 % ze základní mzdy + prémie pro mistry za svěřený tým

  • Docházkový bonus až 2 000 Kč měsíčně.

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na dopravu.

  • Multisport karta

  • Penzijní připojištění

  • A další...

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4824588  Datum zveřejnění: 7.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.