Technik kvality

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Chcete být součástí nadnárodního koncernu, který působí ve třech zemích a tj. Česká republika, Slovensko a Maďarsko. Působí převážně v automotive, ale i v jiných odvětvích.

Zabývá se kontrolou kvality, logistikou, manipulacemi a ostatnímu službami v procesech výroby. Nastavené procesy jsou zaměřené zejména na udržení kvality personálu, pečlivý výběr, testování svých zaměstnanců a maximální vyhovění požadavkům klientů.

Jedná se o rodinnou firmu s tradicí a více než 20ti letou historií a dynamickým růstem.

  • kontrola kvality dodávaných dílů, zastřešení zakázek

  • jednání a komunikace se zákazníky i dodavatelem

  • sledování a vyhodnocování účinnosti nápravných opatření

  • příprava podkladů pro vyhodnocování problémových dodavatelů

  • kontrola pracovišť a jejich příprava

  • příprava výsledků, reporting

  • zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející firmě v oblasti automobilového průmyslu

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ

  • AJ na úrovni B1/B2 podmínkou

  • MS Office - pokročilý

  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita

  • proaktivní přístup k práci

  • odolnost vůči stresu

  • řidičský průkaz sk. B

  • zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou

  • praxe v automotive výhodou

Nabízíme

  • nadprůměrné finanční ohodnocení

  • mobilní telefon, notebook

  • stravenky

  • příspěvek na sportovní aktivity

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • možnost profesního a kariérního růstu v oblasti automotive

  • práci v příjemném prostředí a kolektivu s moderními technologiemi

  • práci ve stabilní mezinárodní firmě

Benefity

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Škaldová
ID: 4824878  Datum zveřejnění: 7.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc