Technický ředitel - služební automobil

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro menší výrobní závod hledáme nového Technického manažera! Vaším hlavním úkolem na této pozici bude řízení údržby, investic a zlepšování procesů.

Ideální uchazeč má technické vzdělání, znalosti v elektro oboru (vyhláška 50) a praxi ve výrobní sféře na obdobné pozici. Je inovátorem, zajímá se o nové technologie, vidí věci v souvislostech a nezalekne se ani komunikace s kolegy ze zahraničí.

Náplň práce:

  • vedení týmu údržby (3 kolegové)

  • plánování investic (servis, nové technologie, inovace atd.)

  • organizace a vyhodnocení výběrových řízení na dodavatele technologií

  • spolupráci na vývoji nových produktů z pohledu technického oddělení

  • zodpovědnost za stav technického vybavení

  • optimalizace procesů a Lean management

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru (příp. SŠ s praxí)

  • zkušenosti s obdobnou pozicí ve výrobní sféře

  • vyhláška 50 (dnešní NV 194), par. 6

  • praxe ve vedení týmu

  • AJ na komunikativní úrovni

  • dobré plánovací a organizační schopnosti

  • komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • stabilní práci v dobré atmosféře

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • roční odměny

  • 25 dnů dovolené

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • mezinárodní spolupráci a možnost dalšího rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová