Business Coordination Specialist

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, která se zaměřuje na vývoj nejmodernějších léčebných metod, hledáme administrativně zdatnou a komunikativní posilu Business Support týmu.

  • Správa objednávek od zákazníků v systému SAP

  • Kontrola a zpracovávání fakturace

  • Kontrola a odesílání smluv

  • Aktualizace projektové dokumentace a dokumentace v oblasti compliance

  • Zadávání smluv na dodávky zdravotnických prostředků do systému

  • Zadávání nových vendorů do systému

  • Správa pošty, telefonické komunikace a datových schránek

Profil kandidáta

  • Schopnost týmové spolupráce

  • Dobré organizační dovednosti

  • Zkušenosti s oblastí business support nebo v administrativě

  • Angličtina alespoň na úrovni B2

  • Znalost nástrojů MS Office, znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Práce pro stabilní mezinárodní společnost

  • Atraktivní pracovní prostředí na Praze 5

  • Stravenky v hodnotě 115 Kč denně

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days na rok

  • Flexipassy v hodnotě 12000 Kč ročně

  • Příspěvek na sport v hodnotě 9900 Kč ročně

  • Měsíční příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění a nadstandardní zdravotní péči

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Hlaváčková
+420725807246
ID: 4825279  Datum zveřejnění: 8.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.