IT specialista výrobní společnosti | Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do zaběhnuté výrobní společnosti hledáme IT specialistu, který podpoří IT tým v Ostravě. Kandidát se nesmí zaleknout běžné operativy kolem HW s SW společnosti, ale taky správy tiketů nejen z Ostravy, ale také z ostatních závodů společnosti (70% pracovní náplně). Těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení, super kolektiv a benefity společnosti.

  • Provádí běžnou servisní podporu, řízení služeb, HW, instalace SW, konfigurace LAN, správa uživatelských účtů, správa konektivity

  • Instalace systémových serverů a infrastrukturních systémů

  • Zpracování a sledování problémů ve vlastním Help Desku společnosti

  • Podpora na 1. a 2. úrovni

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru informatiky

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky

  • Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou

  • AJ komunikativní (stačí lepší B1, hodně záležitostí se řeší písemně)

  • Samostatnost

Nabízíme

  • Adekvátní mzda dle zkušeností kandidáta

  • 25 dní dovolené

  • 3 dny sick days

  • 1 den home office v týdnu

  • Stravenkový paušal

  • Příspevěk na dojezd

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příjemná atmosféra

  • Možnost využití cizího jazyka

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4826317  Datum zveřejnění: 9.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.