Obchodní manažer pro zahraniční trhy

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledám novou posilu do obchodního týmu známé a tradiční české společnosti.

Nesete si zkušenost s obchodováním na zahraničních trzích? Máte obchodnický tah na branku? Nechybí vám znalost alespoň jednoho světového jazyka?

Pak čtěte dále a neváhejte se mi ozvat. Vše ostatní spolu probereme.

  • zodpovědnost za řízení prodejů ve svěřeném teritoriu

  • řízení vztahů se stávajícími zákazníky

  • realizace akvizice nových zákazníků a nových obchodních příležitostí

  • spolupráce na tvorbě obchodní strategie firmy a obchodního plánu

  • tvorba cenových nabídek

Profil kandidáta

  • nesmí vám chybět obchodnický tah na branku

  • mít dobře zvládnutou obchodní matematiku

  • časová flexibilita, budete si sám řídit svůj čas a hodně cestovat

  • min. středoškolské vzdělání

  • praxe na obdobné pozici v oblasti zahraničního obchodu minimálně 3 roky

  • aktivní znalost AJ (další světový jazyk výhodou)

  • dobrá uživatelská znalost MS Office, práce v SAP výhodou

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • šéfa, který je otevřený nápadům a vždy rád předá své bohaté zkušenosti

  • volnost a důvěru ve svěřené oblasti

  • práci s troškou adrenalinu, kde se budete moci podívat i do jiných zemí

  • motivační systém provizí

  • zázemí tradiční české společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4827158  Datum zveřejnění: 10.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.