Operátor výroby ve ŠKODA AUTO: vydělejte si od 40 000 Kč!

Středočeský kraj

Popis pozice

Podílejte se na výrobě automobilů české značky ŠKODA AUTO.

Právě hledáme nové kolegy do výroby v Mladé Boleslavi.

Budete pracovat na montáži a kompletaci výrobků v moderní výrobní hale ve třísměnném provozu.

Profil kandidáta

Předchozí zkušenosti ve výrobě nejsou třeba, vše vás naučíme!

Nabízíme

Vyděláte si v základní mzdě od 36 000 Kč měsíčně, ke mzdě navíc můžete získat řadu bonusů a benefitů, například:

  • týmový příplatek až 1 500 Kč/měs.

  • příplatek za práci v taktu 1 200 Kč/měs.

  • po 6 měsících osobní ohodnocení - v průměru 3 000 Kč/měs.

  • vánoční a dubnový bonus - každý až 10 000 Kč

  • příplatky za odpolední a noční směny

  • příspěvek na ubytování

  • dotované stravování přímo v areálu

  • týden dovolené navíc

  • smlouvu rovnou na hlavní pracovní poměr

a další!

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na ubytování

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Literová
314 004 249
ID: 4828576  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.