Kvalitář - pouze na ranní směnu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenosti jako kontrolor kvality nebo jako technik kvality? Máš ještě angličtinu nakomunikativní úrovni? Tak jsi náš člověk!

Pokud máš zájem se k pozici dozvědět více informací, stačí ti poslat životopis.

  • kontrola materiálu a komponentů podle objednávek

  • kontrola příchozího materiálu dle technických požadavků, norem a certifikací

  • kontrola dílů - vizuální a dle technické dokumentace

  • uvolňování materiálu a komponentů dále do výroby

  • tvorba protokolů o případných neshodách

  • evidence záznamů v interním systému

  • komunikace s dodavateli ohledně případných neshod

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost v kvalitě ve výrobní společnosti

  • angličtina (B1/B2)

  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • kvartální odměny k fixní mzdě

  • příspěvek na stravování

  • příspěven na penzijní připojištění

  • příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipass

  • jazyková výuka v pracovní době

  • možnost kariérního růstu

  • vzdělávací a rozvojové školení

  • flexibilní pracovní doba

  • pracovní doba 7,5 hodiny

  • pouze ranní směna

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4828577  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.