Operátor výroby do rodinné firmy

Ústecký kraj

Popis pozice

  • obsluha mechanických, poloautomatických, automatických linek

  • kontrola kvality nastavených parametrů výroby

  • zadávání parametrů do systému v PC

  • čištění a sanitace výrobního zařízení a pracovních prostorů

  • plnění úkolů odpovídajících druhu práce

Profil kandidáta

  • zkušenost ve výrobním procesu

  • znalost práce na PC

  • samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost

  • dodržování pracovních postupů a standardů

  • dobrý zdravotní stav

  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • firemní kultura úspěšného rodinného podniku zaměřeného na výkonnost

  • dotované závodní stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • základní mzda po zaučení 25 000 Kč; měsíční odměny, čtvrtletní bonusové odměny až 2% z roční mzdy

  • firemní akce pro zaměstnance

  • vánoční balíček

  • nástup možný dle dohody

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349