Samostatná finanční účetní

Středočeský kraj

Popis pozice

Menší automotive závod se sídlem v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného/zkušenou finanční účetní.

  • Kompletní zpracování finančního účetnictví (mimo mezd)

  • Kontrola všech příchozích faktur

  • Fakturace zákazníkům, dodavatelům

  • Provádění všech základních účetních pohybů

  • Kontrola firemních platebních karet, kontrola drobné hotovosti

  • Dokumentace a uchování veškerých informací/vkládání dat do systému

  • Komunikace s externími společnostmi, které nám pomáhají s administrativními/účetními záležitostmi

  • Další administrativní/účetní/finanční akce požadované oddělením administrativy ve správním středisku nebo vedením závodu

  • Zlepšování procesů

Profil kandidáta

  • Prokazatelné zkušenosti na pozici samostatné finanční účetní

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • Angličtina na středně pokročilé úrovni (pravidelná komunikace)

  • Výhodou je zkušenost účetního systému SAP

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti

  • Nadstandardní finanční ohodnocení + pravidelné navýšení mezd

  • Stravenky v hodnotě 95,- plně dotované

  • Nástup možný ihned

  • Výborná dostupnost, centrum Kolína

Benefity

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4829068  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.