Manažer kvality – automotive

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro menší závod na Kolínsku hledáme zkušeného manažera kvality, který bude koordinovat činnosti zajišťování kvality v závodě a ve výrobním procesu tak, aby byly splněny všechny požadavky interních a externích zákazníků.

  • Zajištění dodržování certifikovaných standardů kvality a životního prostředí

  • Přímý dozor nad oddělením kvality (včetně školení, hodnocení výkonu atd.)

  • Optimalizace procesů, neustálé zlepšování kvality

  • Implementace nástrojů a technik pro minimalizaci vad ve výrobních procesech

  • Řízení certifikace dodavatelů a kontrola jejich výkonu

  • Zodpovědnost za řízení laboratoře, testování a měření

Profil kandidáta

  • Minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozici v automotive

  • Znalost systémů kvality (ISO, IATF), provádění auditů

  • Pokročilá úroveň anglického jazyka (němčina výhodou)

  • Znalost technik měření a kalibrace

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti

  • Nadstandardní finanční ohodnocení + roční bonus

  • Plně dotované stravenky

  • Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností

  • Výbornou dostupnost (centrum Kolína)

Benefity

  • Stravenky

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4829070  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.