Servisní technik (stavební mechanizace)

Praha

Popis pozice

Náš skvělý klient, mezinárodně úspěšný dodavatel stavebních strojů a zařízení, momentálně rozšiřuje svůj servisní tým o dalšího kolegu.

Servisní tým je tvořen mechaniky, kteří pracují přímo na pražské pobočce, ale také výjezdovými mechaniky, kteří pravidelně vyráží do terénu. Vaší úlohou, v rámci této pozice, bude péče o stroje a opravy v Praze a jejím blízkém okolí právě jako výjezdový mechanik.

  • práce na pražské pobočce i v terénu

  • budete jezdit za zákazníky v Praze a blízkém okolí

  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle manuálu

  • určování závad na strojích a návrh řešení

  • pravidelná komunikace se zákazníky

Profil kandidáta

  • vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru

  • znalosti mechanických i elektrických oprav (zkušenosti se servisem stavební/zemědělské mechanizace výhodou)

  • aktivní řidič/ka, jelikož stroje budete opravovat v Praze a blízkém okolí

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle zkušeností (nástupní plat se pohybuje v rozmezí 35 - 50.000)

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu a příjemný kolektiv

  • různorodou a samostatnou pracovní náplň

  • nástup dle vašich možností

  • 5 týdnů dovolené, sick days

  • stravenky

  • vzdělávací kurzy, školení

  • lokalita: Praha + blízké okolí

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4829741  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc