SKLADNÍK V KOPŘIVNICI s bonusy , 13 a 14 PLATEM

Kopřivnice, Kopřivnice 1, Česko

Popis pozice

Společnost v automotive nabízí úžasnou příležitost v oblasti logistiky a skladování. Přidej se k týmu a staň se součástí našeho úspěchu i ty!

  • práce v třísměnném provozu

  • příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků

  • zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek

  • nakládaní a vykládání nákladních vozů

  • práce se čtečkami a čárovými kódy

Profil kandidáta

  • praxe s obsluhou VZV

  • ŘP skupiny B

  • zkušenost na obdobné pozici

  • uživatelská znalost (MS Office)

Nabízíme

  • 13 a 14 plat

  • mimořádný bonus k výplatě 1 200 Kč

  • odměny za splnění cílů až 2 100 Kč

  • až 4 000 kč navíc s platným průkazem VZV

  • stravenky

  • 20 dní dovolené

  • příspěvek na dopravu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Rybová
+420720043742
ID: 4830878  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.