Skladník v Kopřivnici s bonusem až 4000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Firma se zázemím v Kopřivnici a dlouholetou historií, která pomáhá v různých průmyslových odvětvích svou výrobou kvalitních konektorových připojení hledá do svého týmu zaměstnance na pozici skladníka.

  • Manipulace s materiálem včetně příjmu a expedice

  • Práce v systému SAP

  • Doplňování zásob a odvážení materiálu

  • Zajištění nakládání a vykládání nákladních vozů

Profil kandidáta

  • Muž

  • Flexibilita, spolehlivost

  • Platný průkaz VZV výhodou

  • ŘP sk.B

  • Zkušenosti na obdobné pozici

  • Základní znalost MS Office

Nabízíme

  • Práce na HPP

  • 7,5 hodinné směny (37,5 hodin týdně)

  • Třísměnný provoz

  • Bonus k výplatě až do výše 4000 Kč dle zkušeností

  • Prémie 2100 Kč měsíčně při splnění cílů

  • Mimořádný bonus 1200 Kč

  • Příspěvek na dopravu nad 50 km

  • 13. A 14. plat

  • Stravenkový paušál

  • 20 dní dovolené

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Baronová
+420727891244
ID: 4831076  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.