Aplikační inženýr – vedení projektů

Praha

Popis pozice

Světový leader v oblasti dávkovacích a balicích strojů nejen pro potravinářský průmysl nabízí skvělou příležitost pro technicky zaměřené kandidáty se zkušeností projektovým managementem. Vaším hlavním úkolem bude vedení projektu od prvotního návrhu řešení pro klienta až po úspěšnou instalaci a zprovoznění strojů.

  • Zodpovědnost za průběh celého projektu

  • Vytvoření návrhu řešení na základě diskuse s klientem

  • Tvorba a případná úprava dokumentace v AutoCADu

  • Technická specifikace návrhu dle platných norem a předpisů

  • Kontrola strojů a zařízení před dodáním a v rámci instalace

  • Komunikace s dodavateli, výrobou ve Velké Británii a dalšími kolegy v zahraničí

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření (strojírenství, elektro atd.)

  • Velmi dobrá znalost práce v AutoCADu, znalost MS Project výhodou

  • Zkušenost s projektovým managementem

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • ŘP sk. B, ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí

Nabízíme

  • Možnost pracovat se špičkovou technologií pro top klienty nejen v potravinářství

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti

  • Důkladné zaškolení v ČR i přímo ve Velké Británii

  • Zajímavou mzdu s kvartálními bonusy

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost využití Home office

  • Plně hrazené stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4831078  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.