Hledáme Bellmana do 5* luxusního hotelu v Praze

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, jednu z nejlepších světových hotelových značek, hledáme Bellmana na hlavní pracovní poměr, který se stane součástí dynamického týmu v pětihvězdičkovém luxusním hotelu v centru Prahy.

  • Zajištění příjemné a vstřícné atmosféry

  • Pomoc hostům s kufry a zásilkami

  • Parkování aut hostů

  • Sdílení instrukcí, kudy se pohybovat v okolí

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenosti v luxusním hotelu nebo resortu (výhodou)

  • Platný řidičský průkaz typu B

  • Silné zaměření na zákazníka

  • Profesionalita

  • Plynule ovládat anglický a český jazyk

Nabízíme

Protože naši zaměstnanci dávají vždy o něco více než ostatní, rádi jim také něco vrátíme:

  • Nadprůměrné platové ohodnocení

  • Příležitost pracovat pro jednu z nejlepších světových hotelových značek

  • Multikulturní a dynamický tým kolegů

  • Společenské akce s kolegy

  • Bezplatné stravování v zaměstnanecké kantýně

A mnoho dalšího...

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4831080  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.