Brusič CNC

Ústecký kraj

Popis pozice

  • samostatná obsluha a seřizování CNC brusek

  • práce dle výkresové dokumentace

  • samokontrola a měření výrobků dle kontrolních postupů

Profil kandidáta

  • SOU vzdělání, obor obráběč kovů nebo mechanik seřizovač

  • zkušenosti s obsluhou CNC brusky

  • znalost čtení technické dokumentace

  • znalost měření a práce s měřidly

  • ochota učit se a pracovat

  • samostatnost i schopnost týmové práce

Nabízíme

  • práce v zázemí silné a stabilní české společnosti

  • finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

  • moderní pracovní prostředí a vybavení

  • přátelský kolektiv

  • příspěvek na důchodové připojištění až 1.500 Kč

  • příspěvek na stravování

  • odměna za plnou docházku

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 dny Sick Days

  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4831561  Datum zveřejnění: 16.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.