Vedoucí provozu čerpací stanice - ranní směna

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte předchozí zkušenosti s vedením lidí v oblasti služeb nebo přímo s vedením provozu čerpacích stanic?

Pokud máte obchodního ducha a hledáte práci s flexibilní pracovní dobou, pošlete nám svůj životopis.

  • dohled nad plněním dlouhodobých cílů provozovny

  • zajištění kompletního provozu

  • vedení a rozvoj týmu

  • motivace pracovníků a průběžné proškolování

  • plánování směn + koordinace směn

  • zajištění spokojenosti příchozích zákazníků

  • dohled nad plněním dlouhodobých cílů

Profil kandidáta

  • zkušenosti v maloobchodu, službách, retail (občerstvení, pohonné hmoty)

  • předchozí zkušenost s vedením lidí

  • základy němčiny výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • příspěvek na dojíždění do práce

  • mobilní telefon

  • příspěvek na stravování v hodnotě 180 Kč

  • 25 dní dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • moderní prostředí

  • možnost se podílet na nových a zajímavých projektech

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová