Obsluha skladu | občasné výjezdy do terénu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nového spolehlivého parťáka jako Obsluhu skladu, který bude čas od času jezdit i na výjezdy k zákazníkům.

Jedná se o práci v Ostravě – Přívoze.

  • výdej a příjem zboží na půjčovně (včetně kontroly stavu a kvality dle manuálu)

  • provádění údržby

  • natírání, lakování

  • výjezdy k zákazníkům (i na několik dní) - zaučení zákazníka a dohled na zapůjčené zboží

  • čištění dílců pomocí vysokotlakého vodního zařízení

  • ideálně svařování elektrodou (pouze občas)

  • práce s velkým kladivem

Profil kandidáta

  • min. SOU s výučním listem

  • velkou výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz (případně alespoň zkušenosti)

  • podmínkou je ŘP sk. B, E

  • ochota cestovat po ČR - občasné výjezdy k zákazníkům (ubytování zajištěno)

  • fyzická zdatnost – manipulace s těžkými kusy

  • zkušenosti se svařováním (výhodou platný průkaz)

  • uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním

  • spolehlivost v docházce

Nabízíme

  • mzda 150 – 170 Kč/h dle výkonu

  • stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den

  • 5 týdnů dovolené

  • pouze ranní směny od 6:30 – 15:00 hod.

  • příplatky za výjezdy

  • volné víkendy

  • dobrá dostupnost autem i MHD

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová