Elektroinženýr

Praha

Popis pozice

Máte praxi na pozici elektroinženýra, VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky a hledáte zajímavou pracovní příležitost v Praze? Domluvíte se v anglickém jazyce, který byste chtěli v zaměstnání používat? Jste technicky zaměření, vyhovuje Vám různorodá náplň práce a zároveň preferujete flexibní pracovní dobu? Nabízíme stabilní zaměstnání, kvalifikovanou pozici v dynamicky rostoucí společnosti, kde je příležitost pro kariérní růst a možnost spolupracovat s zahraničním týmem profesionálů. Práci Vám zpestříme zaměstnaneckými benefity jako např. flexibilní pracovní doba, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, kariérní růst atd.

  • Návrh a vývoj elektrických rozvodů VN a NN podle norem IEC 62995.

  • Spolupráce s PM na definování HV komponent a elektrických funkčních schémat pro potřeby projektu.

  • Příprava technické dokumentace pro projekt.

  • Implementace technických dat do softwaru ERP&PLM.

  • Aktualizace a udržování aktuální dokumentace na základě zpětné vazby z výroby.

  • Úzká spolupráce s montáží a mechanickou konstrukcí na definování kabelových tras podle normy IEC 62995 na prototypových zařízeních.

  • Úzká spolupráce s výrobní montážní dílnou na zajištění kvality před sériové a sériové výroby.

  • Úzká spolupráce s výrobou kabeláže s cílem zajistit kvalitu dodávek a zlepšení procesů.

  • Podílet se na zpracování souvisejících NRC

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (bakalář/inženýr) v oboru eletrotechniky

  • Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou

  • Zkušenosti s navrhováním elektrických schémat.

  • Znalost SW pro tvorbu elektrických schémat.

  • Znalost norem IEC 62995 a EN 50343 výhodou.

  • Samostatnost a pečlivost.

  • Výrazná přizpůsobivost a všestrannost, která umožňuje přizpůsobit se různým potřebám projektu.

  • Angličtina na komunikativní úrovni v písemné i ústní formě je nutností.

  • Týmový hráč, kreativita, flexibilita, osobní iniciativa.

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v dynamicky rostoucí společnosti v lokalitě Praha 9

  • Příležitost pro kariérní růst

  • Aktivní využití anglického jazyka

  • Možnost vzdělávání

  • Pružná pracovní doba

  • Komplexní škála zaměstnaneckých benefitů: 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4832240  Datum zveřejnění: 17.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.