SUPERVIZOR výroby | pěkné benefity

Pardubický kraj

Popis pozice

Právě hledáme zapáleného mistra výroby, který povede stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže předat nejenom zkušenosti, ale také dobrou náladu a dávku motivace.

Pokud máte zkušenosti s vedením většího počtu pracovníků ve výrobní společnosti a hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám může nabídnout mimo jiné řadu benefitů, dejte nám o sobě vědet!

  • vedení, motivace a řízení rozvoje pracovního týmu na přiděleném úseku

  • koordinace činností pracovního týmu, včetně dohlížení nad zavedenými procesy a standarty

  • zajištění dohledu na bezpečnost práce a efektivního využití pracovníků

  • dohled na průběh výroby a řešení případných problémů

  • vedení docházky, hodnocení zaměstnanců

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici

  • ochota pracovat ve třísměnném režimu (volné víkendy)

  • silně rozvinuté organizační a komunikační schopnosti

  • spolehlivost, samostatnost

  • znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • bonusy ke mzdě při splnění docházky

  • příspěvek na stravování

  • služební telefon a notebook

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • věrností bonusy

  • roční bonusy

  • motivační finanční ohodnocení na základě zkušeností

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139
ID: 4832258  Datum zveřejnění: 17.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.