Operátor výroby - Obsluha laminovacího stroje

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zodpovědné a spolehlivé kandidáty na pozici Operátor výroby pro obsluhu laminovacího stroje v mezinárodní firmě. Práce probíhá ve dvousměnném provozu v lokalitě Dobrovíz.

  • Obsluha laminovacího stroje

  • Kontrola výsledného zpracování výrobků

  • Vyplňování výrobní dokumentace

  • Práce v souladu s interními procesy a postupy

Profil kandidáta

  • Zodpovědnost a spolehlivost

  • Manuální zručnost

  • Možnost nástupu i bez praxe (zkušenosti s výrobou výhodou, ale ne podmínkou)

Nabízíme

  • Nástupní mzdu 28 000 Kč, po zaškolení až 32 000 Kč

  • Motivační systém odměňování

  • Měsíční výkonové prémie až 21 % hrubé mzdy

  • Příspěvky na stravování (100 Kč/směna)

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Svoz z Prahy (Zličín) a Kladna

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • Program Benefity (500 Kč/měsíc)

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4832962  Datum zveřejnění: 17.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.