Údržba a obsluha stroje | pouze jedna směna

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Obsluha povlakovacího stroje

  • Údržba, opravy a čištění daných strojů

  • Další údržbářské a čistící práce dle nařízení vedoucího

Profil kandidáta

  • Zkušenost s obsluhou + údržbou výrobních strojů

  • Technický duch

  • Samostatnost, zodpovědnost

  • Zkušenost s elektrikařinou (výhodou)

Nabízíme

  • Docházkový bonus až 2 200 Kč

  • 25 dní dovolené

  • Stravenkový paušál 60 Kč/den (po odpracování 4 hodin)

  • 13. plat - mzda ve dvou částech vždy polovina měsíční mzdy

  • 14. plat - dle globálního výsledku společnosti

  • Pitný režim na pracovišti zdarma (voda, káva, čaj, sirupy)

  • Pouze ranní směna (7:00 - 15:30 hod.)

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Melicharová
+420773769178