Hledá se nadšenec do hodinek

Praha

Popis pozice

Česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí zabývající se exkluzivním zastoupením, prodejem a komplexním servisem vysoce kvalitních hodinek různých světových značek (jako například Rolex, Tudor, Longines, Breitling anebo Tissot) hledá kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou dále rozvíjet dosažené postavení na trhu - srdcaře, profesionály, jenž dokáží fungovat samostatně, jsou spolehliví a pečliví.

  • Prezentace zákazníkům výjimečný svět hodinek vysoké kvality - telefonicky i osobně na prodejně

  • Udržovat obchodní vztahy se stávajícími klienty

  • Přetvářet přání zákazníků do nabídek a servisních služeb

  • Spolupracovat s ostatními prodejnami

  • Pracovat s interním softwarem

  • Rozvíjet se osobnostně i v oboru, stále zdokonalovat své znalosti o produktech

Profil kandidáta

  • Nadšení pro svět kvalitních hodinek

  • Zkušenosti s prodejem

  • Efektivně komunikovat se zákazníky

  • Aktivní znalost anglického jazyka (B2)

  • Uživatelská znalost PC

  • Minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání u prestižního zaměstnavatele

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Odměny ke mzdě

  • Produktové školení a možnost rozvíjet svoje znalosti ze světa hodinek

  • Účast na firemních akcích

  • Zdravotní volno (sick days)

  • Příspěvek na stravování

Benefity

  • Sick Days

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4834725  Datum zveřejnění: 20.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.