Účetní Prostějov

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do prostějovské výrobní pobočky nadnárodní společnosti, hledáme účetní.

  • Pracovat na finančním oddělení české pobočky nadnárodní společnosti

  • Budete součástí menšího pracovního týmu, ale budete spolupracovat s kolegy a s kolegyněmi z ostatních výrobních i administrativních oddělení, nejen s kolegy českými, ale i s japonskými a korejskými.

  • Převážnou část pracovní doby budete evidovat a účtovat doklady, vyhotovovat reporty, budete mít na starosti kompletní účtování výrobní divize, povedete evidenci majetku.

  • Vaše pracovní doba bude pružná. Pevná část pracovní doby je stanovena od 10:00 do 15:00 hodin, volitelná část pracovní doby je od 6:00 hodin do 19:00 hodin.

Profil kandidáta

  • SŠ, případně VŠ vzdělání ekonomického směru, předchozí zkušenost na podobné pozici.

  • Bez pokročilé uživatelské znalosti MS Office – Excel a bez zkušenosti s účetními programy to, bohužel, nejde.

  • Aktivní znalost angličtiny je nutná, abychom se vzájemně dorozuměli i se zahraničními kolegy.

  • Samostatnost, pečlivost a odpovědný přístup k práci jsou společným základem úspěchu pro všechny pozice na finančním oddělení.

Nabízíme

  • Dostatek času na zapracování pod vedením zkušenějších kolegů

  • Nástupní mzdu v rozmezí od 33.000,- do 36.000,- Kč/měsíc v závislosti na dosažené kvalifikaci a získané praxi

  • Pravidelné odměny

  • 5 týdnů dovolené

  • Pružnou pracovní dobu

  • Možnost občasné práce z domova

  • Obědy v závodní jídelně za 27,- Kč

  • Parkování v areálu firmy

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Výhodný mobilní tarif

  • Odměnu při pracovním jubileu

  • Dlouhodobou stabilitu

  • Pracovní prostředí, kde bezpečnost práce je prioritou

  • Firemní akce

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová