Manažer nákupu | auto k soukromým účelům

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste zapálený/á do oblasti nákupu? Máte praxi se strategickým nákupem a rádi vyjednáváte a nacházíte to nejlepší možné řešení?

Pak hledám právě Vás na pozici Manažera nákupu pro českou výrobní společnost v Českém Dubu!

Zajímá Vás více? Pak čtěte dál a ozvěte se mi se svým aktuálním CV.

  • odpovědnost za vytvoření a implementaci nákupní strategie pro domácí i zahraniční trhy

  • tvorba a realizace nákupních plánů

  • nastavení a kontrola procesů pro dosažení cílů společnosti v oblasti nákupu

  • vyhledávání a hodnocení nových dodavatelů

  • zajištění poptávkových řízení, výběr dodavatelů a uzavírání smluv

  • jednání s novými i se stávajícími dodavateli

  • vedení a motivace kolegů na oddělení nákupu

Profil kandidáta

  • praxe alespoň 5 let na pozici strategického nákupčího/manažera nákupu

  • zkušenost nebo motivace k vedení lidí

  • zkušenosti s prací v automobilovém průmyslu

  • komunikativní znalost jak anglického, tak německého jazyka

  • orientace v oblasti vstřikování a plastových komponentů výhodou

  • komunikativní osobnost s reprezentativním vystupováním

  • schopnost argumentace a rozhodnost

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí množství zajímavých benefitů:

  • zkrácená 7hodinová pracovní doba

  • služební auto i k soukromým účelům

  • notebook a mobilní telefon

  • 25 dní dovolené

  • obědy s příspěvkem ve vlastní jídelně s terasou

  • příspěvky na trávení volného času (MultiSport a další)

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • výhodný mobilní tarif a různé další odměny

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4835585  Datum zveřejnění: 21.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.