Hledáme komunikativní lidi s angličtinou pro Zákaznický servis v Řecku

Řecko

Popis pozice

Sledujete všechny novinky v oblasti technologií a gadgetů? Máte vynikající komunikační schopnosti? Mluvíte anglicky a plynně česky?

Máme pravé pro vás skvělou pracovní příležitost. Připojte se k našemu dynamickému týmu v Aténách a staňte se cenným členem naší společnosti.

  • Budete komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu.

  • Budete řešit základní otázky a dotazy zákazníků.

  • Budete udržovat vysokou spokojenost zákazníků a reprezentovat významnou značku.

  • Budete řešit problémy s mobilními zařízeními (mobilními telefony, tablety a dalšími).

  • Poskytovat přesné, platné a úplné informace pomocí správných nástrojů, metod a procesů.

Profil kandidáta

  • Plynulá znalost češtiny

  • Pokročilá znalost angličtiny

  • Přestěhování se do Řecka

  • Znalost systémů iOS/Android nebo srovnatelných technologií je výhodou

  • Pracovat ve směnách, včetně víkendových směn

  • Skvělé komunikační dovednosti

  • Předchozí zkušenosti s podporou zákazníků jsou výhodou

  • Chuť změnit svůj život a přestěhovat se do Athén

  • Schopnost přizpůsobit se a vyniknout v rychlém pracovním prostředí

  • Schopnost projevovat empatii a zvládat obtížné zákazníky

  • Schopnost multitaskingu

  • Pozitivní a flexibilní přístup

  • Soběstačnost a sebevědomí při řešení základních technických problémů souvisejících s konektivitou, systémy a zařízeními

Nabízíme

  • Relokační balíček

  • Pomoc s dokumentací

  • 3 týdny školení

  • Práce z domova (po celé Řecko)

  • Měsíční bonus

  • Extra roční bonusy

  • Zdravotní pojištění

  • Placená dovolená

  • Prvotřídní školení a rozvoj

  • Multikulturní a moderní pracovní prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • 100% Home Office

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ludmila Cirlig
+420727901423
ID: 4835805  Datum zveřejnění: 21.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.