Technical Support

Řecko

Popis pozice

Máte touhu po práci v zahraničí a hledáte nové příležitosti? Pokud ano, máme pro Vás úžasnou nabídku v Athénách, Řecku. Hledáme kandidáty na pozici Technické Podpory pro významného klienta v oblasti digitálních služeb.

  • Budete první, koho zákazník uslyší.

  • Dáváte zákazníkům řešení jejich problémů – odpovídáte na jejich příchozí hovory nebo e-maily.

  • Poskytujete podporu v češtině a angličtině.

  • Poskytování technické podpory uživatelům digitálních služeb.

  • Řešení dotazů a problémů souvisejících s nákupy a platbami v aplikacích.

  • Asistence uživatelům s technickými problémy, jako je nenačítání aplikací.

  • Práce z kanceláře v Aténách.

Profil kandidáta

  • Ochota přestěhovat se do Atén, Řecko.

  • Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce.

  • Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (B2).

  • Práce na směny, včetně víkendových.

  • Je vítaná zkušenost v customer service.

  • Samostatnost a sebejistota při řešení základních technických problémů.

  • Zájem o technické oblasti.

  • Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové prostředí.

  • Organizační schopnosti a schopnost řešit více úkolů najednou.

Nabízíme

  • Relokační balíček

  • Měsíční bonus

  • Měsíční příspěvek na dopravu

  • Extra roční bonusy

  • Zdravotní pojištění

  • Možnosti kariérního růstu

  • Prvotřídní školení a rozvoj

  • Práci v živé a energické kanceláři se skutečným týmovým zaměřením v centru Atén

  • Multikulturní a moderní pracovní prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • 13. plat

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ludmila Cirlig
+420727901423
ID: 4835991  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.