Skladový manipulant v Liberci

Liberecký kraj

Popis pozice

Má zkušenosti ze skladu - ideálně s retrakem, vláčkem nebo VZV?

Nevadí Vám práce na 3 směny?

Jste k nástupu ihned?

Pak hledáme práce Vás!

  • Jedná se o běžnou práce ve skladu - zavážení linky, práce s manipulační technikou (vláček, retrak, VZV), kontrola materiálu ve skladu, práce v týmu kolegů.

Profil kandidáta

  • Ideální kandidát/ka má zkušenosti ze skladu, umí s manipulační technikou a je ochotný/á pracovat ve třísměnném režimu (ranní, odpolední, noční).

Nabízíme

  • Nabídnout Vám můžeme stabilitu firmy, nástupní mzdu 157 Kč/hod., variabilní složku mzdy, příplatky za odpolední i noční směnu, docházkový bonus, individální prémii, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu a zázemí skvělé firmy.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4836616  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 157 Kč/hod.