CNC operátor/seřizovač - Mzda od 50 000,-

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste odborníkem na CNC stroje a technologie? Zajímá vás práce u úspěšné mezinárodní společnosti, která vlastní prestižní technologické know-how?

  • Práce s CNC stroji

  • Obrábění kovů

  • Uplatnění metod metalurgie

  • Obrábění, broušení, řezání, leštění

  • Práce s měřicími přístroji, kontrola kvality

  • Dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby

  • Programování CNC strojů v programech MathLab a Python

Profil kandidáta

  • SŠ/ popř. vyučení v technickém oboru, ideálně strojního zaměření

  • Zkušenost s prací na CNC strojích – ideálně obrábění kovů, 5ti-osé, vysoká přesnost, znalost metrologie

  • Ochota pracovat ve směnném 12hodinovém provozu

  • U některých pozic znalost CNC programování, mechaniky a hydrauliky

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení

  • Moderní prostředí nového závodu s jedinečnou technologií, za jehož vznikem stojí stabilní společnost

  • Možnost být u budování nového týmu v rámci projektu na zelené louce, který do budoucna nabízí velký prostor k seberealizaci a růstu

  • Zaškolení a praxe v R&D centru v Kodani

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4836845  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc