Disponent logistiky- 1 směna

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti v oboru logistiky z výrobní společnosti, které chcete dále rozvíjet nebo jste absolventem se zájmem o obor a hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí silné stabilní společnosti?

Pak nám dejte o sobě vědět! A staňte se součástí výrobní společnosti , která vám poskytne moderní pracovní prostředí a mimo jiné i řadu pěkných benefitů.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

  • zajištění dodávek dílů podle zákaznických požadavků

  • dohlížení a organizování přeprav

  • komunikace se zákazníky a přepravci

  • hlídání skladových zásob

  • sledování průběhu přeprav

  • zpracování příslušné administrativy potřebné k expedici

  • práce se systémem SAP a interním systémem

Profil kandidáta

  • SŠ /VŠ vzdělání

  • vzdělání či praxe v oboru

  • mírně pokročilá znalost Aj pro využití v emailové komunikaci

  • znalost MS Office (Excel, Word)

  • komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • roční bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • odměny při pracovních a životních jubileích

  • práce v moderní open space kanceláři

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na telefon

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na sportovní aktivity

Benefity

  • Stravenky

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139
ID: 4837622  Datum zveřejnění: 23.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.