Plánovač/ka výroby | Opavsko

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Výrobní společnost působící v oblasti automotive průmyslu, hledá kandidáta na pozici plánovače výroby. Pokud máte zkušenosti s plánováním výroby a máte chuť podílet se na optimalizaci výrobních procesů v dynamické, prosperující společnosti, pak hledáme právě vás!

  • Středoškolské vzdělání s maturitou

  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Office)

  • Znalost práce s výrobním systémem SAP

  • Praxe ve výrobní společnosti na pozicích v logistice, ve výrobě – dílenské plánování apod.

  • Organizační schopnosti a logické myšlení

  • Svědomitost, pečlivost, samostatnost, rozhodnost a důslednost, spolehlivost, smysl pro pořádek, odolnost vůči stresu

Profil kandidáta

  • Plánování sériové výroby

  • Provádění plánovacího procesu v systému SAP

  • Plánování termínů výrobních zakázek na základě požadavků zákazníků

  • Potvrzování plánovaných výrobních zakázek, spouštění výrobních zakázek

  • Řízení a aktualizace týdenního a denního plánu výroby

  • Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované stravování

  • Příspěvek do Cafeterie 1000 Kč/měsíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu

  • Zvýhodněný tarif mobilního operátora T-mobile i pro rodinné příslušníky

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4837626  Datum zveřejnění: 23.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.